Usługi – Ile kosztuje usługa dezynsekcji dezynfekcji deratyzacji na terenie Warszawy?

Dezynsekcja zwalczanie komarów Warszawa odkomarzanie
Skuteczna dezynsekcja na terenie całej Warszawy i okolic!

Dezynsekcja – zwalczanie pluskwy domowej oraz innych owadów Warszawa

Przeprowadzając dezynsekcję mamy na celu pozbycie się insektów i owadów takich jak: pluskwy, karaluchy, pchły, komary, muchy, kleszcze, mole, prusaki, rybiki, mrówki, osy, szerszenie, meszki i roztocza.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pozbyć się również jaj i larw szkodników z domów, hal i magazynów do przechowywania żywności, aby problem nie nawracał w przyszłości.

Podejmujemy się nawet najcięższych przypadków tak zwanych plagą. Dlatego tak ważna jest szybka i profesjonalna reakcja, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się pasożytów i składanie jaj.

Dezynsekcja zwalczanie owadów i pluskwy domowej warszawa odpluskwianie
Dezynsekcja zwalczanie pluskwy domowej Warszawa odpluskwianie

Profesjonalne usuwanie pluskiew i insektów w Warszawie

Nasi klienci bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo niebezpieczny dla ludzi może być kontakt z pasożytniczymi insektami. Nie chodzi tylko o sam kontakt stricte z insektem, ogromne niebezpieczeństwo niesie za sobą również styczność z odchodami szkodników, pozostawionymi np. w takich miejscach jak kuchnia czy łóżko.

Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego działamy bardzo starannie, dobierając odpowiednie metody odpluskwiana i nie tylko. Stawiamy na trwałe efekty i skuteczną eliminację insektów i owadów. Zapoznaj się z opiniami naszych zadowolonych klientów dotyczących dezynsekcji w Warszawie.

Koszt odrobaczania i odpluskwiania

Dezynsekcja Warszawa Cena

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług dezynsekcji. W trosce o dobro naszych klientów i spełnienie oczekiwań wykonujemy dezynsekcję za pomocą różnych metod i środków chemicznych i ich stężeń. Metody, które stosujemy to:

Metoda opryskowa (klasyczna) – podczas tego zabiegu bardzo dokładnie rozprowadzamy preparat w miejscach skupisk owadów oraz we wszelkich ciężko dostępnych miejscach, które bardzo często są doskonałą kryjówką dla pasożytów. Jednocześnie stosujemy oprysk również na powierzchniach, po których mogą poruszać się insekty.

Metoda żelowa – polega ona na starannej aplikacji kropel żelu w szczeliny i inne zakamarki w miejscach występowania insektów. Żel ma za zadanie naśladować pokarm, atrakcyjny dla insektów i posiada niewyczuwalną dla szkodników silną substancję trującą, która oczywiście jest nieszkodliwa dla ludzi. Metoda ta jest wygodna, ponieważ nie pozostawia wilgoci oraz nieprzyjemnego zapachu.

Metoda zamgławiania ULV – to nic innego jak rozpylenie pod dużym ciśnieniem preparatu owadobójczego. Do wykonania zabiegu używamy specjalnego sprzętu zwanego zamgławiaczem. Dzięki konsystencji zimnej mgły środek chemiczny wnika dosłownie w każde miejsce, skutecznie zabijając insekty w ich ciasnych kryjówkach. Jest to metoda obecnie uznana za najbardziej skuteczną, dzięki precyzyjnemu dotarciu w dosłownie każde miejsce. Warto dodać również, że insekty przenoszą na swoim ciele środek owadobójczy, przez co zarażają kolejne pasożyty. Metoda ta jest szczególnie rekomendowana do odpluskwiania pomieszczeń objętych plagą.

Zwalczanie pluskwy domowej opryskiem lub zamgławianiem ULV, wysoka skuteczność, gwarancja nawet na 4 miesiące.

Oprysk

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 1 godzinę
150 PLN
 • 1 zabieg, 1 łóżeko do 40 mKw
 • Gwarancja po 3 zabiegu na 4 miesiące

Zamgławnianie ULV

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 3 godziny
200 PLN
 • 1 zabieg, 1 łóżko do 40 mKw
 • Gwarancja po 2 zabiegu na 4 miesiące
Popularne
Profesjonalna dezynsekcja karaluchów (prusaków) żel, oprysk, zamgławianie na karaluchy zwalczanie karaczanów.

Żel lub Oprysk

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 1 godzinę
170 PLN
 • do 50 mKw
 • Gwarancja po 1 zabiegu na 4 miesiące

Zamgławianie

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 3 godziny
200 PLN
 • do 50 mKw
 • Gwarancja po 1 zabiegu na 4 miesiące​
Szubaki, gryzki, mole, muchy, muszki, biedronki azjatyckie, pchły.

Zamgławianie ULV

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 3 godziny
200 PLN
 • 1 zabiegi do 50 mKw
 • -
Skuteczne zwalczanie mrówki, rybiki, stonogi murowe, oraz innych owadów.

Oprysk

Opuszczenie mieszkania/lokalu na 1 godzinę
150 PLN
 • 1 zabiegi do 50 mKw
 • Gwarancja po 1 zabiegu na 4 miesiące​
Skuteczna likwidacja gniazda os lub szerszeni na zewnątrz, lub wewnątrz.

Likwidacja Gniazda

-
200 PLN
 • Cena od gniazda
Profesjonalne zamgławianie metodą ULV na komary lub kleszcze.

Oprysk / Zamgawianie ULV

-
250 PLN
 • 1 zabieg do 500 mKw
Profesjonalna deratyzacja działamy w całej Warszawie!

Profesjonalna deratyzacja – Warszawa

Gryzonie takie jak myszy lub szczury to inteligentne stworzenia niestety często odpowiadają za wiele zniszczeń w budynku. Przegryzają szafki, kable, a nawet elementy konstrukcji budynku. Co gorsze jednak wszędzie pozostawiają swoje odchody, które mogą być bardzo toksyczne i niebezpieczne dla ludzi.

Tak ja wspomnieliśmy gryzonie, są niezwykle inteligentnymi istotami, dlatego walka z nimi jest tak trudna. Szybko się uczą i potrafią unikać zagrożenia w postaci pułapek. Dodatkowym problemem jest fakt, że bardzo szybko się rozmnażają.

Nie warto działać na własną rękę podczas walki z gryzoniami, tutaj również jak w przypadku wielu szkodników liczy się czas. My jako profesjonaliści w dziedzinie deratyzacji, mamy odpowiednie doświadczenie i nie pozwalamy przechytrzyć się myszom, szczurom, kretom ani kunom.

Deratyzacja odszczurzanie zwalczanie szczurów i mysz na terenie Warszawy
Deratyzacja odszczurzanie zwalczanie szczurów Warszawa

Zwalczanie Szczurów / Mysz

od 150 PLN
 • Zwalczamy gryzonie przy pomocy żywołapek, karmników deratyzacyjnych oraz trutek.

Skuteczna deratyzacja Warszawa - tępienie / zwalczanie gryzoni

Warto podkreślić, że deratyzacją jest koniecznością nie tylko dla własnego dobra, ale również jest wymagana przez prawo. To obowiązek każdego właściciela domu czy innej nieruchomości. Taki obowiązek został nałożony przez ustawodawcę ze względu na bardzo szybkie rozmnażanie się gryzoni, a celem jest uniknięcie plagi.

Gryzonie takie jak szczury i myszy są bardzo płodnymi szkodnikami. Kolejnym czynnikiem, pozwalającym im przetrwać trudne warunki jest fakt, że są bardzo odporne nawet na krytyczne dla nich okoliczności.

W walce z tymi przebiegłymi szkodnikami stosujemy różne metody ich eliminacji, takie jak: mechaniczna, fizyczna, chemiczna i biologiczna. Dobieramy odpowiedni sposób do potrzeb naszych klientów i działamy jak najszybciej.

Dlaczego warto wybrać firmę DezWaw do deratyzacji?

Jako profesjonaliści w dziedzinie deratyzacji w Warszawie, jesteśmy elastyczni i dzięki bogatemu doświadczeniu, możemy pochwalić się stosowaniem wielu metod w walce z gryzoniami, w celu uzyskania efektywnego odszczurzania. Używamy bezpiecznych preparatów, atestowanych i oczywiście zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia. Deratyzacja wykonana przez profesjonalistów to gwarancja sukcesu na pozbycie się szczurów, myszy, kretów i kun.

Dzięki, współpracy z nami, masz pewność, że zabieg został przeprowadzony w przemyślany sposób i należytą starannością, co za tym idzie z wysoką skutecznością.

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie!

Dezynfekcja - bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i inne drobnoustroje.

Dezynfekcja to inaczej skuteczne usuwanie wirusów takich jak COVID, Polio, Adeno, Noro, Rota, Wirus Grypy, Sars i wiele innych. Dzięki dezynfekcji pozbędziesz się również wszelkich bakterii w tym MRSA. Ogólnie mówiąc dezynfekcja, ma za zadanie zniszczyć chorobotwórcze drobnoustroje za pomocą środków, fizycznych, chemicznych oraz przy zastosowaniu ozonu. Szczególne rekomendujemy dezynfekcję dla alergików, dzięki takiemu zabiegowi powietrze i powierzchnie domowe stają się znacznie bezpieczniejsze dla osób zmagających się z alergiami. Pozbywamy się wszelkich wirusów, grzybów, roztoczy i pleśni.

Tak naprawdę jest to zabieg korzystny nie tylko dla alergików, ale również wszystkich domowników, ponieważ zapewnia efektywną eliminację bakterii, które mogą być przyczyną chorób takich jak, salmonella, bakteria e-coli, gronkowiec złocisty lub zatruć wynikających z laseczek jadu kiełbasianego.

Usuwanie zwalczanie wirusów grzybów bakterii w Warszawie
Usuwanie zwalczanie wirusów, grzybów, bakterii Warszawa

Profesjonalne odkażanie mieszkań i domów Warszawa

Podkreślamy, że podczas dezynfekcji stosujemy bezpieczne środki o najwyższej jakości, posiadające atesty Ministerstwa Zdrowia oraz wszelkie zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny.
Jeżeli chcesz uzyskać faktyczne rezultaty, zabieg odkażania, należy zlecić profesjonalistom, którzy podejmą odpowiednie działania po przeanalizowaniu wszystkich czynników takich jak:

 • gatunek i liczebności drobnoustrojów
 • specjalistyczne parametry środka do dezynfekcji
 • warunki środowiskowe panujące w danym pomieszczeniu

Dzięki dezynfekcji, a w zasadzie dezodoryzacji, możemy również walczyć z przykrymi zapachami. Za pomocą dezodoryzacji możemy pozbyć się nawet bardzo trwałych zapachów, ale warto podkreślić, że zabieg dezodoryzacji to nie tylko odświeżenie powietrza, często jedynie maskujące nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim skuteczna i trwała likwidacja aromatu.

Oprysk

200 PLN
 • 1 zabieg do 50 mKw

Zamgławianie ULV

200 PLN
 • 1 zabieg do 50 mKw

Ozonowanie

130 PLN
 • 1 zabieg do 50 mKw